sobota, 23 kwietnia 2016

Lullalove - Firma godna polecenia

Produkty Lullalove na dobre zagościły w naszym domu.  Domownicy bardzo je polubili a szczególnie najmłodszy z nich - Dawidek :-) 


Pierwszym naszym zakupem był termoforek MR B.  Szybko znalazł w  nas zwolenników ponieważ okazał się idealnym lekarstwem na bolący brzuszek.   Do tego jest przyjemny w dotyku i ma kontrastowe kolory co dla takiego Maluszka jest dodatkowym atutem.

Kolejne nasze zakupy również stały się hitami, nie tylko dla Dawidka ale również dla starszego synka - Kacperka, a także dla mnie. Torba na zakupy jest bardzo pojemna i ładnie wygląda. Przy tym jest też bardzo stabilna i łatwo się pierze. Dla Dawidka oczywiście najbardziej ostatnio "smakują" gryzaki. Żółwik z drewna klonowego z zawieszką i Nowość w asortymencie Lullalove MaMari wieloryb gryzak z drewna klonowego z zawieszką. Super masują dziąsełka. Są higieniczne w utrzymaniu. Są naturalne, antyalergiczne i antybakteryjne. Nie mają ostrych krawędzi. 


Ulubieńcami Dawidka stały się też bracia MR B. Są to Baby MR B grzechotka, która znalazła miejsce w wózeczku i codziennie przyciąga wzrok Dawidka, oraz Szeleścik mini MR B kocyk sensoryczny, który swoim szeleszczącym wnętrzem i kontrastowymi kolorami bardzo zwraca uwagę synka. Może się nim bawić bez końca.
Również ważny jest nam RIK. Strażnik smoczka i gryzaka. Rik jest na stałe doczepiony do smoczka, dzięki czemu zawsze łatwo go znaleźć nawet w kobiecej torebce. A przy okazji ładnie wygląda i przyciąga wzrok. Nawet Kacperka :-)
Natomiast samochód ODA car koło znalazł jak narazie zwolennika w starszym synku. Bardzo chętnie się nim bawi. Samochód jest bardzo bezpieczny. Nie ma ostrych krawędzi. Idealnie pasuje do małych rączek. Jest wykonany z drewna bukowego. 


Wszystkie produkty Lullalove są godne polecenia. Są przyjazne otoczeniu, miłe w dotyku i przyjemne dla oka. U nas zadomowiły się na dobre. Przyciągają wzrok i kolorami i kształtami i nietypowym designem. Większość z nich chodzi z nami na spacery oraz w gości do rodziny bądź znajomych. Ponadto są pięknie opakowane i nadają się na prezent dla maluszka.  My z tej opcji również jużskorzystaliśmy. 
My się jeszcze wybierzemy na zakupy do Lullalove. A Wy? Znacie ten sklep?? 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz